Rozwiń

Witamy!

Niezmiernie nam miło powitać Państwa na stronie firmy ATP Service.

Jeśli szukacie solidnego i profesjonalnego wykonawcy z naszą ofertą , to jest odpowiednie miejsce do rozpoczęcia współpracy. Po wybraniu zakładki USŁUGI dowiedzą się Państwo więcej na temat zakresu wykonywanych prac.

piaskowanie zabytków
HYDRO-PIASKOWANIE
Impregnacja
IMPREGNACJA
poznań zielona góra słubice gorzów wlk.
PŁYTKA CEGLANA

Technologia hydro-piaskowania polega na wytworzeniu trójfazowej mieszaniny ścierniwa-wody-powietrza i skierowaniu jej w stronę obrabianej powierzchni np.: piaskowanie elewacji, zabytków przy pomocy węża i dyszy roboczej - ograniczenie pylenia 95%; zwiększona wydajność pracy; zmywanie zanieczyszczeń.

 

 

 

Nasycanie materiałów  roztworami żywic, rozpuszczonego wosku i innymi substancjami chemicznymi. Proces ma wzmocnić i zabezpieczyć podłoże lub materiał przed szkodliwym działaniem wilgoci, pleśni, owadów, ognia itp. Impregnacja stosowana jest w pracach konserwatorskich, przy budowaniu nowych obiektów (zabezpieczanie stosowanego drewna, uszczelnianie posadzek, zmniejszenie lub wyeliminowanie zjawiska pylenia betonu itp.)

Kafle / płytki ze starej cegły rozbiórkowej.
Ich wymiary nie są wszystkie idealnie takie same. Niektóre są bardziej gładkie, inne porowate.

Nadają się do wykończenia wnętrz w stylu "rustykalnym", obudowania kominka "w starym stylu", "postarzania" fragmentów ścian w domach i mieszkaniach.

Kafle można pomalować np. na biało, co dodaje im jeszcze większej elegancji

Rozmiar jednego kafla:
szerokość: ok. 25 cm
wysokość: ok. 6,5-7 cm
grubość: ok. 2 - 2,5 cm

© 2011-2021 by ATP renowacja, piaskowanie, mycie chemiczne, konserwacja,  renowacja zabytków, fugowanie, wymiana ubytków, spoinowanie, czyszczenie

  • Instagram
  • Facebook Social Ikona
  • Twitter Ikona społeczna